O mnie

1. Maszyna to moja pasja
Odkryłam ją już jako dziecko, ale dopiero teraz chcę zacząć rozwijać skrzydła. Wiem, że czeka mnie dużo pracy, nauki podstaw oraz doskonalenia umiejętności, ale warto. Zwłaszcza, że ta pasja wraca do mnie jak bumerang. Dodatkowo mogę wrócić do rysunku, co prawda nie do mangi (tak, tak - całe lata poświęciłam na tą technikę), ale myślę, że i te umiejętności przekształcą się w coś bardzo pozytywnego!
2. Mam fioła na punkcje moich włosów
Mam fioła na punkcie włosów. No, bo która kobieta go nie ma? Ale u mnie to już troszkę większy fioł, bo do innego fryzjera niż Grześ nie pójdę i dodatkowo... tylko on może ich dotykać :D No może jeszcze jedna osoba będzie miała ten zaszczyt - moja córka. 

3. Słucham Disco-Polo
Słucham, lubię i podśpiewuję :) Tego chyba nikt by o mnie nie powiedział, prawda? A jednak. Nie mówię, że nie lubię niczego innego, ale... wiecie, że teledyski są na światowym poziomie? (no czasami nie, ale zawsze jest odstępstwo od reguły). Poza tym jestem osobą, która do relaksu potrzebuję czegoś pozytywnego, a nie smętów. Więc dlatego Disco :)

4. Jestem domatorką
Dla mnie może nie istnieć sobotnia impreza, wyjazd za miasto czy wyjście do restauracji. Dla mnie ważny jest mój dom i to jak się w nim czuje. Dla mnie ważne jest wnętrze i przestrzeń. I piękny ogród. Nie mówię, że cały czas siedzę w domu i w ogóle świata nie widziałam, ale lubię po prostu domowe zacisze. Tutaj czuję się najlepiej. I chcę, aby moi bliscy też tu się tak czuli. Chociaż brakuje mi jednego - pracowni krawieckiej ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie śladu pod postem :)